Sprzedaż Biletów Lotniczych

Kupuj bilety lotnicze przez internet. Rezerwuj loty z Rzeszowa i do Rzeszowa, sprawdzaj dostępne terminy lotów, aktualne zniżki i promocje.

Wypożyczalnia Samochodów Osobowych

Rezerwuj samochód osobowy przez internet. Wynajmij auto na lotnisku Rzeszów Jasionka i w centrum Rzeszowa oraz innych polskich miastach,

Aktualna Informacja dla Podróżnych

Bądź na bieżąco i miej zawsze pod ręką aktualny rozkład lotów, zniżki na bilety lotnicze oraz promocje na wynajem samochodu!
Sprzedaż biletów lotniczych online

Sprzedaż biletów lotniczych online

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

Chcesz tanio kupić bilety lotnicze z Rzeszowa? Interesuje Cię lot do Rzeszowa lub na inne polskie lotnisko? Planujesz podróż za granicę i chcesz sprawdzić aktualne ceny za bilety lotnicze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki biletów lotniczych online i rezerwuj loty bez wychodzenia z domu!

Lotnisko Rzeszów Jasionka leży w centrum Polski południowo-wschodniej, 10 km od Rzeszowa, stolicy Podkarpacia. Jego ciągły dynamiczny rozwój plasuje go na 7 pozycji w Polsce pod względem ilości obsługiwanych pasażerów. Obecnie obsługuje ok. 500 tys. pasażerów rocznie, oferując połączenia linii regularnych i tanich linii lotniczych na trasach krajowych i międzynarodowych. Zlokalizowany jest przy drodze krajowej Rzeszów – Lublin. Planowany jest dalszy rozwój lotniska, czego efektem jest budowa drugiego terminala pasażerskiego. Powstał w trakcie II Wojny Światowej jako lotnisko wojskowe. Później rozwijany jako lotnisko cywilne. Posiada drugi, co do długości pas startowy w Polsce (po Okęciu) o długości 3200 m. Na tej stronie można zarezerwować tanie bilety lotnicze na połączenia z Rzeszowa i innych miast. Obsługiwany jest przez linie PPL LOT, Ryanair, Singapore Airlines, EuroLOT, Lufthansa. Dla podróżnych Rzeszów oferuje bogatą bazę noclegową w 7 hotelach.

Lotnisko w Rzeszowie oferuje bezpośrednie połączenia z Airport Rzeszów do miast:
– Gdańsk
– Katowice
– Warszawa
– Szczecin
– Barcelona Girona
– Birmingam
– Bristol
– Dublin
– East Midlands
– Frankfurt
– Manchester


Comments are closed.